O firmie
Misja

Misją Horus Group jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą swoim klientom produkty i usługi najwyższym poziomie. Łączymy ze sobą  jakość, długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes.

W naszych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. Od początku swojej działalności świadomi konieczności współpracy z najlepszymi, do produkcji naszych wyrobów używamy komponentów dostarczanych przez wiodących producentów branży osłonowej.

Cele

Naszym celem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości, o nowoczesnym wzornictwie i przyjaznego dla środowiska, ergonomicznego i innowacyjnego, który zadowoli najbardziej wymagających klientów oraz sprosta nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Przyjęte wartości etyczno-biznesowe są fundamentalnymi zasadami funkcjonowania i postępowania naszej firmie. Określają stosunek do Klientów, Kontrahentów oraz Pracowników. Wyznaczają kierunki działania oraz konsekwentną realizację wizji i misji firmy.

SHOWROOM

ul. Sczanieckiej 3
61-215 Poznań