Inteligentne domy

INTELIGENTNE DOMY

Bezprzewodowe sterowanie oświetleniem, zdalne sterowanie roletami i żaluzjami, wygodne i intuicyjne sterowanie ogrzewaniem oraz pełna automatyzacja bramy wjazdowej i drzwi do garażu. To tylko niektóre możliwości, jakie daje ci System Inteligentnego Domu od Somfy, który zamówisz za pośrednictwem naszej firmy!

Zintegrowane inteligentne instalacje w twoim domu

TaHoma® Box to system zarządzania inteligentnym budynkiem od uznanej na rynku automatyki domowej firmy Somfy. Dzięki niemu możesz sterować całym zautomatyzowanym wyposażeniem swojego mieszkania za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona.

System TaHoma Somfy współpracuje z produktami wielu firm, takimi jak okna Velux, urządzenia Honeywell, Hitachi, Atlantic, zespoły grzewcze Cat. Można do niego podłączyć czujniki, kamery, termostaty, oświetlenie i napędy, a potem obsługiwać wszystko zdalnie dzięki technologii radiowej. Wystarczy jedno kliknięcie w telefonie, żeby zwiększyć temperaturę w mieszkaniu, zasunąć żaluzje lub zgasić światła.

Dzięki technologii Somfy możesz też pozostać w kontakcie ze swoim domem, kiedy wyjeżdżasz! Sprawdzać, co się dzieje za pośrednictwem kamer, sterować roletami zewnętrznymi i wiele więcej.

Jak działają inteligentne domy?

Systemy automatyki domowej Somfy oparte są na nowoczesnej technologii bezprzewodowej io-homecontrol®, która gwarantuje pełnię bezpieczeństwa. Dzięki niezawodnej komunikacji radiowej, napędy systemowe przesyłają do urządzenia kontrolnego informacje zwrotne. Możesz więc stale kontrolować sytuację w domu, nie ruszając się z miejsca.

Gwarancja bezpieczeństwa

Systemy inteligentne Somfy zaprojektowane zostały w innowacyjnym Centrum Badawczo-Rozwojowym we  Francji. Były wielokrotnie testowane i doskonalone, by spełnić najwyższe wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w branży. Oferowane przez nas produkty zapewniają najwyższą jakość i trwałość.

Dostosuj dom do swojego stylu życia!