Rolety refleksyjne

Rolety refleksyjne – Poznań

Połączenie nowoczesności z klasyką zapewniają rolety rzymskie, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno tym eleganckim, jak i w pomieszczeniach o wystroju rustykalnym lub stylizowanym.

Ponadczasowy szyk zapewniają rolety refleksyjne

Rolety refleksyjne są wygodne i proste w użytkowaniu. Mechanizm steruje się za pomocą łańcuszka, który unosi warstwy materiału, układając go w efektowne, poziome fałdy. Dzięki prostej formie rolety rzymskie to praktyczne rozwiązanie pasujące do każdego okna. Uniwersalność produktu to przede wszystkim możliwość zastosowania rozmaitych materiałów dopasowanych do charakteru wnętrza. Wszystkie materiały można zobaczyć w naszym showroomie ulokowanym w Poznaniu przy ulicy Sczanieckiej, gdzie doświadczeni sprzedawcy doradzą, jaka tkanina sprawdzi się najlepiej w Państwa wnętrzach. W bogatym asortymencie naszej firmy znajdują się także rolety refleksyjne, zwane screenowymi, które wykonane są z włókna szklanego i PCV.

Rolety refleksyjne od Horus Group

Nasza firma oferuje rozwiązania okienne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Na życzenie wykonamy bezpłatny pomiar i wycenę. Jeśli szukają Państwo inteligentnego, nowoczesnego pomysłu na ochronę przed promieniami słonecznymi, w naszym poznańskim sklepie znajdą Państwo idealnie dopasowany wzór rolet refleksyjnych lub rzymskich. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami dostępnymi na stronie, które mogą stanowić niewyczerpane źródło inspiracji.

Screen

Wewnętrzne rolety zaciemniające, które doskonale nadają się do dużych powierzchni szklanych. Dowolnie reguluj poziom oświetlenia we wnętrzu w ciągu dnia dzięki roletom SCREEN!

WIĘCEJ
Screen ZIP

Rolety zaciemniające o wyjątkowo odpornej konstrukcji. Wspomagają oszczędność zużycia energii, stanowią więc doskonałe rozwiązanie dla domów pasywnych.

WIĘCEJ
Wielkogabarytowe

Rolety przeciwsłoneczne stworzone z myślą o dużych, przeszklonych powierzchniach. Zmniejszają poziom nagrzania pomieszczenia.

WIĘCEJ