Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe – Poznań

Jak w prosty i efektowny sposób odmienić wygląd swojego domu? Jednocześnie nie wydając majątku i przy okazji chroniąc się przed nadmiernym słońcem? Dla wielu obiektów żaluzje fasadowe w Poznaniu są doskonałym sposobem na to, aby zapewnić budynkom znakomity wygląd, a równocześnie w pełni efektywnie zabezpieczyć wnętrze zarówno przed nadmiarem światła słonecznego, jak też ciekawskimi spojrzeniami osób z zewnątrz. Taka możliwość jest także skuteczną ochroną przed nieproszonymi gośćmi, takimi jak złodzieje. Wytrzymałe i wykonane z trwałego materiały żaluzje fasadowe w Poznaniu to dodatek, który sprawdzi się świetnie w każdym domu. To nowoczesne rozwiązania, których popularność znacząco wzrosła w ostatnich latach. Kiedyś ten typ żaluzji stanowił przede wszystkim atrybut obiektów biurowych i firmowych. W tej chwili jest powszechnie wykorzystywany w domach prywatnych. Pasuje idealnie jako dopełnienie wyglądu fasady budynków wzniesionych w stylistyce zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej. Dzięki dużemu wyborowi żaluzji fasadowych istnieje możliwość dobrania modelu do niemalże każdego wystroju.

Doskonałe fasadowe żaluzje z Poznania

Rozmaite rodzaje żaluzji fasadowych pozwalają cieszyć się nie tylko ich praktycznymi, ale również estetycznymi walorami. W ofercie firmy Horus Group znajdą Państwo produkty dostosowane do najwyższych wymagań ora zróżnicowanych gustów. Opcji pod tym względem jest naprawdę wiele. Różne kształty piór oraz rozmaite gabaryty samych żaluzji pozwalają dobierać je w taki sposób, aby idealnie sprawdziły się w konkretnym obiekcie – bez ryzyka, że będą zbyt małe lub zbyt duże. Nie ma problemu z dopasowaniem danego rozwiązania pod konkretne, indywidualne wymagania. Żaluzje fasadowe z Poznania to połączenie najwyższej jakości oraz funkcjonalności. Horus Group zapewnia wszystkim Klientom dostęp do najnowszych modeli swoich produktów, a w razie potrzeby oferują także doradztwo, jaka opcja będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Żaluzje należą do pozycji wykonanych starannie i spełniających wszelkie wymagania, jakie stawiane są przed tego typu produktami.

Funkcjonalność wysokiej jakości

Firma Horus Group stawia na najwyższą jakość oraz satysfakcję naszych klientów. Mamy nadzieję, że wszyscy nabywcy będą zadowoleni z produktów, jakie polecamy w tej kategorii. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu dostęp do rozwiązań na wysokim poziomie i zapewniających odpowiedni komfort użytkowania. Gwarantujemy sprawne działanie mechanizmu żaluzji, a także wytrzymałość wszystkich elementów, które powstały z tworzyw najwyższej klasy. Jeśli zachodzi potrzeba, żaluzja fasadowa z Poznania pozwala na pełny domyk i całkowite zasłonięcie fasady. Dzięki temu zapewnia nie tylko odpowiednią funkcjonalność, ale także ciekawą estetykę danego budynku. Rozwiązania oferowane przez nasz sklep spotykają się od lat z uznaniem, a żaluzje fasadowe sygnowane marką Horus Group Poznań są cenione za jakość.

Żaluzje fasadowe C65, F80 , S70

Nowoczesne żaluzje fasadowe o zwiększonej sztywności i piórach w kształtach liter C,F,S. Można je montować na zewnątrz i wewnątrz.

WIĘCEJ
Żaluzje fasadowe C80

Najpopularniejsze spośród wszystkich dostępnych żaluzji fasadowych. Wyprofilowana na okręg krawędź zapewnia dużą sztywność.

WIĘCEJ
Żaluzje fasadowe Z90

Żaluzje przeciwsłoneczne zewnętrzne, o kształcie, który umożliwia całkowite domknięcie i osłonięcie fasady.

WIĘCEJ