Rolety refleksyjne

Interesującą pozycją w asortymencie Horus Group są rolety refleksyjne. Pozwalają one na efektywne przyciemnienie pomieszczeń o różnym metrażu. Zarówno domów jednorodzinnych, jak tez obiektów biurowych czy handlowych. Dysponujemy szerokim wyborem rozwiązań, wśród których wymienić należy modele typu screen zip dedykowane domom pasywnym czy wielkogabarytowe – doskonałe, jeśli zależy nam na skutecznym obniżeniu temperatury w pomieszczeniach.

Wytrzymałe rolety refleksyjne z Poznania – zawsze w Horus Group

Zaawansowane i bardzo trwałe mechanizmy zastosowane w roletach refleksyjnych czynią je odpornymi na wieloletnie użytkowanie. Dlatego stanowią one inwestycję opłacalną i długoterminową, również z punktu widzenia oszczędności energii. Walory związane z energooszczędnością są w przypadku takich sprzętów często podnoszone. Dotyczy to szczególnie rolet typu screen, które pozwalają w okresie letnim znacząco ograniczyć konieczność uruchamiania klimatyzacji. Temperatura we wnętrzu będzie bowiem wyraźnie niższa.

Na wiatr i na owady

Wspomniane wcześniej rolety refleksyjne typu screen zip mają jeszcze jeden wart wyróżnienia atut. Ich konstrukcja czyni je w dużej mierze odpornymi na podmuchy silnego wiatru, zapewniając optymalną integralność struktury oraz jej funkcjonalność nawet przy złej pogodzie. Połączenie zamka z tkaniną gwarantuje optymalne napięcia tworzywa i sprawia, że roleta refleksyjna nigdy nie wypada z prowadnicy. Nie sposób pominąć również tego, że częściowe domknięcie rolet równa się efektywnej ochronie przed natrętnymi owadami.

Rolety refleksyjne typu SCREEN

Rolety zaciemniające przeznaczone do dużych przeszkolonych powierzchni okiennych. Rozsądne i energooszczędne rozwiązanie.

WIĘCEJ
Rolety refleksyjne typu SCREEN ZIP

Rolety zaciemniające o konstrukcji odpornej na silne podmuchy wiatru i inne wstrząsy. Idealne rozwiązanie dla domów pasywnych.

WIĘCEJ
Wielkogabarytowe

Rolety przeciwsłoneczne stworzone z myślą o dużych, przeszklonych powierzchniach. Zmniejszają poziom nagrzania pomieszczenia.

WIĘCEJ