Rolety aluminiowe

Podkreślają styl fasady budynku oraz pełnią ważne funkcje w jego użytkowaniu. Zapewniają odpowiedni komfort domownikom, a także podnoszą poziom bezpieczeństwa posiadłości. W ofercie Horus Group Poznań znajdą Państwo wysokiej jakości rolety aluminiowe, wykonane z najwyższą starannością oraz z uwzględnieniem standardów odpowiedniej klasy.

Estetyka najwyższego stopnia

Rolety aluminiowe są integralną częścią budynku i decydują o jego stosownym wyglądzie. W Horus Group Poznań wiemy jak ważny jest odpowiedni dobór dodatków, dlatego w niebanalny sposób proponujemy podkreślenie stylu Państwa domu. W naszej ofercie znajdują się rolety podtynkowe, jak i zewnętrzne. Dostosowane są do najwyższych wymagań oraz stanowią niebanalne rozwiązanie zarówno dla budynków nowoczesnych, jak i w tradycyjnym stylu. Dzięki możliwości ukrycia części mechanicznej w roletach podtynkowych wpasowują się idealnie w fasadę budynku i zapewniają wysoką estetykę wykonania. Wersja zewnętrzna stanowi dodatkową powierzchnię termoizolacyjną.

Ochrona przed włamywaczami

Odpowiednie zabezpieczenie przed wizytą złodzieja to jedna z podstawowych kwestii, o jakie należy zadbać podczas wykańczania budynku. Szczególnie ważna jest ochrona okien oraz drzwi tarasowych, które stanowią często łatwą drogę dostępu do naszego domu. Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji będzie zamontowanie zabezpieczenia w postaci rolet aluminiowych zewnętrznych. Stanowią one dodatkową ochronę dla naszego budynku przed złodziejami i aktami wandalizmu. Rolety aluminiowe z Poznania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo domu, co potwierdza posiadana przez nie gwarancja w postaci Europejskiego Certyfikatu CE.

Rolety aluminiowe podtynkowe

Rolety wpasowujące się w nowoczesny styl budownictwa. Ukrycie części mechanicznych zapewnia estetyczny wygląd elewacji obiektu.

WIĘCEJ
Rolety aluminiowe zewnętrzne

Najpopularniejsze na rynku rolety okienne zewnętrzne. Spełniają cele termoizolacyjne i antywłamaniowe.

WIĘCEJ