Pergole

Wolnostojące lub tarasowe pergole to doskonałe rozwiązanie architektoniczne, dzięki któremu zyskujemy dodatkową przestrzeń użytkową w ogrodzie. Pergole można wykorzystać do stworzenia pięknego ogrodu zimowego, bądź funkcjonalnego miejsca wypoczynku. Dostępne w naszym sklepie pergole są nie tylko praktyczne, ale także niezwykle efektowne.

Najlepsze pergole z Horus Poznań

Sklep Horus z siedzibą w Poznaniu oferuje pergole tarasowe oraz wolnostojące dopasowane do wymagań Klientów. Proponujemy kilka modeli różniących się użytym materiałem (drewno lub aluminium), stylistyką i funkcjami, dzięki czemu mogą Państwo dostosować pergole do stylu architektonicznego domu oraz ogrodu.

Tego typu rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na swoją funkcjonalność. W naszym katalogu produktów znajdą Państwo klasyczne modele lub wersje premium z przesuwnym, składanym dachem. Modele premium doskonale chronią nie tylko przed słońcem, ale także deszczem, wiatrem i śniegiem. Dzięki dodatkowym modułom poziomym zapewniają komfort i wygodę.

Elegancja, praktyczność i komfort – pergole Poznań

Lekka lecz wyjątkowo stabilna konstrukcja pergoli charakteryzuje się minimalistycznym designem, który doskonale podkreśli walory architektoniczne domu. Oferowane w firmie Horus pergole posiadają system odprowadzania wody, a także zintegrowane wyposażenie dodatkowe, takie jak system oświetlenia LED, ogrzewanie lub nagłośnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów lub odwiedzin w showroomie w Poznaniu.

Pergola tarasowa Premium

Pergole ogrodowe wolnostojące z zadaszeniem, którą można wykorzystać do stworzenia pięknego ogrodu zimowego!

WIĘCEJ