Łamacze światła

Łamacze światła – Poznań

Rosnąca popularność, jaką cieszą się łamacze światła, jest łatwa do wytłumaczenia. Początkowo największą furorę robiły one w krajach z bardzo dużą liczbą słonecznych dni w roku i o wysokiej średniej temperatur. Dzięki starannemu doborowi materiałów potrafią one bardzo efektywnie ograniczać dostęp światła do pomieszczeń i na tarasy posesji, co sprzyja obniżeniu temperatury. Szybko doceniono je także jako wartościowy dodatek architektoniczny, więc korzystanie z nich stało się powszechne na całym świecie.

Idealne łamacze światła w Poznaniu tylko u nas

Trzeba podkreślić, że rozwiązania tego typu zaliczają się do grona żaluzji wielkoformatowych, wymagających profesjonalnego montażu i starannego zaplanowania prac instalacyjnych. Najlepiej wykonywać je jeszcze na etapie budowy nowego budynku, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma Horus Group zajęła się montażem również na budynkach użytkowanych od jakiegoś czasu. W zależności od preferencji dysponujemy ofertą łamaczy ruchomych oraz nieruchomych, typu C lub typu Z.

Klient decyduje

Modele eliptyczne dają możliwość całkowitego przyciemnienia, co może być przydatne w wyjątkowo słoneczne i upalne okresy. Tym sposobem można też odciąć się od realiów dnia, aby zapewnić sobie jeszcze lepszy relaks i odpoczynek. Wyłącznie od naszych Klientów zależy, jakie zadanie na ich rzecz spełnią łamacze światła. Nasi specjaliści dbają o to, by do rąk nabywców trafiały produkty wysokiej jakości o doskonałym stosunku ceny do jakości. Ta ostatnia od zawsze jest naszym priorytetem.

Łamacze Światła

Wielkowymiarowe żaluzje przeciwsłoneczne. Chronią przed przegrzewaniem pomieszczenia i uatrakcyjniają wygląd obiektu.

WIĘCEJ