Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane – Poznań

Trendy wystroju wnętrz wyraźnie pokazują, że plisy okienne stają się coraz popularniejsze – przede wszystkim w domach, ale nie tylko w nich. Dobre żaluzje plisowane musiały znaleźć się w ofercie Horus Group, albowiem ten rodzaj osłon okiennych łączy estetyczny wygląd z rewelacyjną funkcjonalnością. Fakt, że można wykonać rolety plisy w dowolnym kształcie i rozmiarze, gwarantuje pełną swobodę w zakresie dostosowania gotowego wyrobu do rozmiarów okien. W przypadku niektórych wnętrz to szalenie istotne.

Żaluzje plisowane w Poznaniu w różnych kolorach

Nasi specjaliści dołożyli starań, aby zaproponować Klientom wielorakie postacie żaluzje plisowane. Dzięki bardzo praktycznej konstrukcji żaluzje plisowane mogą pracować w dowolnym nachyleniu, co stwarza dodatkowe możliwości – na przykład odnośnie okien zlokalizowanych na poddaszu. Kolorystyka także pozostaje kwestią otwartą. Stosujemy do produkcji atestowane materiały w różnych barwach, które ponadto są odporne na działanie promieni UV oraz wybarwienia z innych przyczyn. Niestraszna im nawet woda morska oraz grzyby i pleśń.

Lekkie i solidne

Prostota montażu sprawia, że już niedługi czas po zakupie Klienci ufający Horus Group mogą cieszyć się wspaniale wyglądającymi oknami. Pomimo swojej lekkości i niskiej wagi żaluzje plisowane świetnie zabezpieczają wnętrza domów, biur czy pokoi hotelowych przed nadmiarem słońca oraz zbyt silnym nagrzaniem. Zastosowanie w konstrukcji żaluzje plisowane elementów aluminiowych oraz stalowych zabezpiecza całość mechanizmu przed korozją oraz pozwala łączyć wytrzymałość z niską wagą.

Plisy okienne

Wysoce funkcjonalne i praktyczne żaluzje przeciwsłoneczne, wpasują się w każdy kształt okna!

WIĘCEJ