Verticale

Verticale – Poznań

Bardzo ciekawym zamiennikiem dla zasłon czy żaluzji poziomych są oferowane przez Horus Group verticale. Są solidne i bardzo praktyczne, a dzięki swojej uniwersalnej formie sprawdzają się idealnie w obiektach różnego rodzaju. Łatwo spotkać je w domach jednorodzinnych, siedzibach firm, biurowcach czy w hotelach. Dobór odpowiedniego rozwiązania nie stanowi problemu, ponieważ żaluzje pionowe występują w odmiennych wariantach pod względem wzornictwa tkanin i systemów montażu.

Idealne na letni czas

Spore zainteresowanie ze strony Klientów łatwo wyjaśnić. Nasza firma od lat słynie z dostarczania nabywcom rozwiązań wysokiej jakości. Doceniają je w równym stopniu Klienci indywidualni, jak też firmy oraz instytucje. Solidne verticale z Poznania cieszą się uznaniem w różnych częściach Polski. Dzięki nim da się skutecznie ograniczać dostęp światła słonecznego do wnętrz, co jest szczególnie pożądane w okresie letnim. Jako że lato w naszym kraju potrafi być upalne, takie osłony okazują się praktyczne.

Żaluzje pionowe w Poznaniu zawsze z wysokiej półki

Polecamy serdecznie verticale, które łatwo dostosować do różnych gustów oraz uwarunkowań wystroju wnętrz. Szeroka gama tkanin, z jakich wykonano lamele, daje naprawdę spore pole manewru, więc zarówno pomieszczenia urządzone nowocześnie, jak i tradycyjnie mogą prezentować się doskonale. Mechanizmy wykonano z dużą precyzją, aby działały płynnie. Aktualna oferta uwzględnia żaluzje pionowe ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym – decyzję w tej materii Horus Group pozostawia Klientom.

Żaluzje pionowe

Praktyczne wewnętrzne żaluzje pionowe do domu i biura.

WIĘCEJ