Rolety standard

Rolety standard – Poznań

Nasze rolety standard polecamy wszystkim tym, którzy są znudzeni konwencjonalnymi rozwiązaniami w wystroju okien. Jeśli mają Państwo dosyć klasycznych zasłon, a lejące firany nie pasują do stylu wnętrza – efektowną alternatywą są rolety standard.

Materiałowe rolety standard – wygoda i nowoczesność

Rolety materiałowe cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie ze względu na mnogość aranżacji oraz praktyczność. W naszym sklepie znajdą Państwo tradycyjne rolety materiałowe wolnowiszące (lub w kasecie) oraz najnowsze hity, czyli rolety dzień-noc (tzw. zebra), które dzięki wykonaniu z dwóch rodzajów materiału umożliwiają indywidualne dopasowanie stopnia zaciemnienia. W naszym katalogu produktów ważną pozycją są także klasyczne rolety rzymskie – rozwiązanie nie tylko szalenie praktyczne, ale również stylowe.
Proponujemy Państwu szeroki wybór produktów idealnych do zasłonięcia zarówno małych okien, jak i sporych powierzchni okiennych, które można obejrzeć w naszym showroomie w Poznaniu przy ulicy Sczanieckiej.

Ochrona przed promieniami słonecznymi i dekoracja wnętrza w jednym

Rolety rzymskie, wolnowiszące lub dzień-noc zapewniają nie tylko osłonę przed światłem i cień podczas upalnych dni, ale są również eleganckim elementem dekoracyjnym – dzięki niemu całe pomieszczenie nabiera spójności oraz szyku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którego skład wchodzą rolety standard, rolety rzymskie i inne rozwiązania okienne, oraz do wizyty w poznańskim salonie.

Impresja dzień-noc

Eleganckie i nowoczesne osłony wewnętrzne na okna. Doskonale sprawdzają się w przypadku większych przeszkleń.

WIĘCEJ
Wolnowiszące

Najpopularniejsze wewnętrzne rolety okienne w swojej klasie. Twoja niezawodna ochrona przed nadmiarem słońca.

WIĘCEJ
Wolnowiszące w kasecie

Roleta dzień-noc w kasecie maskującej, która nadaje jej estetyczny wygląd i chroni przed uszkodzeniem.

WIĘCEJ