Żaluzje aluminiowe poziome

Żaluzje aluminiowe – Poznań

Klasyka zawsze cieszy się uznaniem. Żaluzje aluminiowe z pewnością zaliczają się do rozwiązań bardzo tradycyjnych, ale pomimo obecności na rynku szeregu alternatyw nadal cieszą się one sporą estymą. Trwałe i praktyczne, w zasadzie od wielu lat nie zmieniły swoich konstrukcyjnych założeń, a łatwa dostępność oraz niska cena jeszcze umacniają ich pozycję wśród Klientów. Horus Group wychodzi naprzeciw ich potrzebom również w tym zakresie.

Niezawodne żaluzje aluminiowe w Poznaniu

Różne rozmiary lameli zapewniają optymalną ochronę przed światłem słonecznym. Im są one szersze, tym zapora przed promieniami staje się mocniejsza i trudniejsza do sforsowania. Należy dodać, że są one wykonywane w różnych wariantach kolorystycznych, więc z doborem rozwiązania idealnego nie powinno być żadnego kłopotu. Niezawodność i sukces systemów żaluzji aluminiowych tkwi w ich prostocie. Ręczne sterowanie za pomocą pokrętła i sznurka jest oczywiste w zasadzie dla każdego użytkownika.

Różne systemy podnoszenia

Jeśli Klientom zależy na poprawie wskaźnika rozproszenia światła, istnieje możliwość zastosowania specjalnej taśmy perforowanej. Opcja ta jest szczególnie popularna w przypadku pomieszczeń biurowych, ale oczywiście można sięgnąć po nią również w domowym kontekście. Linkowe prowadnice sprawiają, iż żaluzje aluminiowe trzymają się mocno nawet przy uchylonym oknie – nie będzie więc żadnego problemu z wietrzeniem pomieszczeń. Modele o szerokości 50 mm oferowane są z możliwością podnoszenia elektrycznego i montażem rynny do ściany lub sufitu.

Poziome żaluzje aluminiowe 16 mm/ 25 mm

Praktyczne i tanie żaluzje z aluminium o wąskich lamelach.

WIĘCEJ
Poziome żaluzje aluminiowe 50 mm

Praktyczne żaluzje do domu i biura wykonane z lekkiego aluminium, o średniej szerokości lameli. Wybierz swój kolor!

WIĘCEJ