Realizacje

Żaluzje fasadowe Z -90 koło Rathenow – Niemcy

Żaluzje fasadowe Z-90 nie tylko są popularne w Poznaniu czy Warszawie ale również w Niemczech. Inwestor zdecydował się na system z-90 montowany nad wnękę okienna, przez to żaluzja fasadowa popularnie zwana fasadówki nie jest widoczna tuż po zamknięciu. Lekka konstrukcja oraz nietuzinkowy desing lameli sprawiają ze idealnie pasują do nowoczesnych obiektów architektonicznych co wpływa na atrakcyjność budynku. Do żaluzje elewacyjnych zastosowano sterowanie oraz silniki firmy Somfy. Klient wybrał to rozwiązanie ponieważ chciał chronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem oraz ustawianiem kątów lameli. Dzięki zastosowaniu technolog IO żaluzje zamykają się kiedy system wykrywa nadmierne nasłonecznienie, w takim rozwiązaniu klient może sterować żaluzjami z dowolnego miejsca na ziemi. Zdjęcie jeszcze z placu budowy.

WIĘCEJ
Żaluzje pionowe – nasza realizacja w Poznaniu, Wysogotowo

Kolejna nasza realizacja jest budynek biurowy w Wysogotowie koło Poznania. Nasi monitorzyści zamontowali na 3 pietrach dwa systemy. Inwestor zdecydował się na rolety materiałowe w kasetach z materiałem zaciemniającym dzięki takiemu dobrze tkaniny w pomieszczeniach po spuszczeniu rolety jest całkowicie ciemno. Kolejnym system jest system żaluzji pionowych popularnie zwanymi Verdikaleami z lamelami 127 mm i sterowaniem ręcznym.

WIĘCEJ
Żaluzje poziome aluminiowe 25 mm – Warszawa

System żaluzji aluminiowe 25 mm zamontowany u klienta w Warszawie. Inwestor chciał ukryć żaluzje, dlatego postanowił zamontować żaluzje w wnęki międzyorganizacyjne gdzie przy zamknięciu system nie jest widoczny. Sterowanie odbywa się przez system monokomando.

WIĘCEJ
Roleta zewnętrzna ul. Sieradzka

Nasi montażyści zamontowali system rolet aluminiowych. W systemie oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która w ciepłe dni, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami.

WIĘCEJ
Rolety dzień i noc – Warszawa

Nasza realizacja w Warszawie - rolety dzień noc w kasecie w pomieszczeniach biurowych.

WIĘCEJ
ROLETY MATERIAŁOWE WOLNOWISZĄCE – ROKIETNICA

Nasza kolejna realizacja w Salonie Vespa w Rokietnicy.

WIĘCEJ
Pergola Berlin

Pergola została zamontowana w domu w Berlinie jako przedłużenie tarasu. Zobacz zdjęcia z realizacji.

WIĘCEJ
Rolety zewnętrzne Przeźmierowo

Rolety zewnętrzne w domu jednorodzinnym w Przeźmierowie koło Poznania. Zobacz realizację.

WIĘCEJ
Rolety materiałowe typu Screen w FoodPatrol.

Nasi montażyści zamontowali system wewnętrzny, ręczny, składający się z rolet materiałowych typu Screen w Food Patrol w Poznaniu.

WIĘCEJ
Żaluzje fasadowe Chyby /Baranowo

Żaluzje fasadowe zostały zamontowane na obiekcie domu jednorodzinnego w Chybach koło Poznania, zobacz zdjęcia z realizacji!

WIĘCEJ