Realizacje

Żaluzje c-80 w Zalasewie koło Swarzędza

Montaż i dopasowanie żaluzji fasadowych na dużej przeszklonej przestrzeni w budynku szkoły podstawowej w Zalasewie niedaleko Swarzędza.

WIĘCEJ
Pergola z dachem składanym oraz roletami screen w Niemczech

Pergola z dachem składanym oraz roletami screen w Niemczech.

WIĘCEJ
Żaluzje fasadowe Z -90 na budynku w Przeźmierowie

Żaluzje fasadowe Z -90 na budynku w Przeźmierowie.

WIĘCEJ
Żaluzja fasowane C-80 w Gadkach.

Żaluzja fasowane C-80 w Gadkach.

WIĘCEJ
Kraty rolowane w Niemczech

Kraty rolowane w Niemczech.

WIĘCEJ
Żaluzje poziome 25 mm w City Parku Poznań

Żaluzje poziome 25 mm w City Parku Poznań.

WIĘCEJ
Łamacze Z w Tarnowie Podgórnym

Zastosowanie zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych typu Z nadaj się nie tylko na fasady budynków. Spełniają one także funkcje wizualne w tym przypadku łamacze światłą pozwoliły zamaskować klimatyzator.

WIĘCEJ
Rolety Screen w Tarnowie Podgórnym

W nowo wybudowanym 2 koordynacyjnym biurowcu w Tarnowie Podgórnym zamontowaliśmy rolety screna na materiale copaco serge 600 oraz silnikach Somfy IO.

WIĘCEJ
Żaluzje fasadowe Z -90 koło Rathenow – Niemcy

Żaluzje fasadowe Z-90 nie tylko są popularne w Poznaniu czy Warszawie ale również w Niemczech. Inwestor zdecydował się na system z-90 montowany nad wnękę okienna, przez to żaluzja fasadowa popularnie zwana fasadówki nie jest widoczna tuż po zamknięciu. Lekka konstrukcja oraz nietuzinkowy desing lameli sprawiają ze idealnie pasują do nowoczesnych obiektów architektonicznych co wpływa na atrakcyjność budynku. Do żaluzje elewacyjnych zastosowano sterowanie oraz silniki firmy Somfy. Klient wybrał to rozwiązanie ponieważ chciał chronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem oraz ustawianiem kątów lameli. Dzięki zastosowaniu technolog IO żaluzje zamykają się kiedy system wykrywa nadmierne nasłonecznienie, w takim rozwiązaniu klient może sterować żaluzjami z dowolnego miejsca na ziemi. Zdjęcie jeszcze z placu budowy.

WIĘCEJ
Żaluzje poziome aluminiowe 25 mm – Warszawa

System żaluzji aluminiowe 25 mm zamontowany u klienta w Warszawie. Inwestor chciał ukryć żaluzje, dlatego postanowił zamontować żaluzje w wnęki międzyorganizacyjne gdzie przy zamknięciu system nie jest widoczny. Sterowanie odbywa się przez system monokomando.

WIĘCEJ